Otvorena pozicija – Montažer

Kaljeno staklo d.o.o. je domaca, web bazirana kompanija koja se bavi proizvodnjom, prodajom i ugradnjom proizvoda od kaljenog stakla. Višegodišnje poslovanje potvrđuje širok asortiman proizvoda od stakla: tuš kabine, specijalno dizajnirana stakla za kuhinje, staklene ograde, stakleni pregradni zidovi, staklene slike, ogledala… U cilju jačanja tržišne pozicije, tražimo motivisane i kvalifikovane kandidate da budu deo našeg tima na poziciji:

MONTAŽER
BEOGRAD

USLOVI:

  • SSS
  • Poznavanje bravarsko – stolarskih – građevinskih poslova
  • Poželjno radno iskustvo minimum 3 godine
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

OPIS POSLA:

  • Rad na terenu
  • Montaža tuš kabina, stakala za kuhinje, staklenih ograda i dr.

PROFIL KANDIDATA:

  • Poželjno: Da je obučen za poslove montaze proizvoda od stakla
  • Da ima iskustva u rukovanju ručnim elektro alatom: brusilicom, bušilicom
  • Da nije krivično osuđivan
  • Da se protiv kandidata ne vodi sudski postupak

NUDIMO:

  • Mogućnost dugoročnog radnog odnosa
  • Adekvatnu pripremu za posao

Rok za konkurisanje: 28.05.2021.

Svi zainteresovani kandidati neka se jave na telefon: 0641294457